KONTAKTNA OSEBA

KDO SMO

Naša ekipa uresničuje vaše vizije – z navdušenjem, profesionalnostjo in resnično strastjo. Ne prenavljamo samo vašega hotela. Razvijamo nenavadne ideje, ustvarjamo edinstveno ozračje za vas in navdihujemo s kakovostnimi materiali in izdelavo.

Da bi to vedno uspelo, vsak posamezen strokovnjak iz naše ekipe v svoj projekt prinese svoje celotno strokovno znanje. To ustvarja opredmeten postopek ustvarjanja vrednosti za vas: S tesnim sodelovanjem se vedno znova medsebojno navdihujemo in spodbujamo vaš projekt s kreativnimi idejami.

Svojo ljubezen do obrtništva delimo z našimi zvestimi zaposlenimi in se veselimo vsakega novega vznemirljivega projekta.

Der schnellste Weg, um sich über eine Sache klar zu werden, ist das Gespräch.

Friedrich Dürrenmatt

Jure Pregrad

Poslovodja družbe

jure@hit-preless.si
+386(0)1 361 90 10
+386(0)41 634 005

Roman Pregrad

Poslovodja družbe

roman@hit-preless.si
+386 (0)1 361 90 10
+386 (0)31 668 805

Bernarda Skledar

Vodja projekta

bernarda.skledar@hit-preless.de
+49 (0)152 17901113
+386 (0)1 361 90 12

Jera Burdych

Pomočnik vodje projekta

jera@hit-preless.de
+49 (0)152 17901113
+386 (0)1 361 90 13

Matjaž Malovrh

Vodja projekta

matjaz.malovrh@hit-preless.de
+386 (0)31 701 462
+386 (0)1 361 9018

Robert Jug

Vodja projekta

robert@hit-preless.de
+386 (0)51 326 108
+386 (0)1 361 90 19

Martin Plut

Vodja projekta

martin@hit-preless.si
+386 (0)51 217 731
+386 (0)1 361 9018

Ismir Muratagić

Gradbeni vodja

ismir@hit-preless.de
+386 (0)69 977 062
+386 (0)1 361 90 13

Miran Strmole

Vodja proizvodnje - tesarstvo

Luka Šali

Vodja proizvodnje - oblazinjenje

Franci Bitenc

Vodja prodaje - pisarniško pohištvo in stoli

Bernarda Kotar

Računovodstvo

Alenka Žerjal

Računovodstvo

Nada Sakelšek

Računovodstvo